Je Hall of Time-account

Maak je Hall of Time-account aan of log in om je verlanglijstjes op te slaan en je bestellingen in onze E-Boutique bij te houden.

Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time

Rolex Day-Date 36 36 mm, 18 kt Everose-goud RMC: M128235-0009

47 000

Adviesverkoopprijs inclusief btw. De adviesverkoopprijs kan op elk moment en zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd.
Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time
Officiële Rolex-retailer in Brussels - Hall of Time

Rolex-garantie

Om zeker te zijn van de nauwkeurigheid en betrouwbaarheid van zijn horloges, onderwerpt Rolex elk volledig gemonteerd horloge aan een reeks strenge testen. Wanneer u een Rolex aanschaft, vult de officiële retailer de Rolex-garantiekaart in, die de echtheid van uw horloge bevestigt, en dateert deze.

Het groene zegel

De vijfjarige garantie die geldt voor alle Rolex-modellen is gekoppeld aan het groene zegel, dat zijn status als Superlative Chronometer symboliseert. Dit exclusieve predicaat verklaart dat het horloge een reeks specifieke eindcontroles van Rolex, in de eigen laboratoria en volgens zijn eigen criteria, succesvol heeft doorstaan. Het is een aanvulling op de officiële COSC-certificering voor zijn uurwerk.

Rolex-presentatiedoos

Elke Rolex wordt geleverd in een elegante groene presentatiedoos die zowel bescherming als presentatie biedt. Deze verpakking maakt deel uit van het cadeau. Als u het horloge schenkt, is het belangrijk dat de eerste indruk perfect aansluit bij de inhoud.
  • Referentie

    128235

  • Model geval

    Oyster, 36 mm, Everose-goud

  • Horloge bezel

    Gekarteld

  • Waterdichting

    Waterdicht tot 100 meter

  • Beweging

    Perpetual, mechanisch, automatische opwinding

  • Kaliber

    3255, Manufactuur Rolex

  • Gangreserve

    Ongeveer 70 uur

  • Band

    President, halfronde driedelige schakels

  • Wijzerplaat

    Rosékleurig bezet met diamanten

  • Certificering

    Superlative Chronometer (COSC- + Rolex-certificering na plaatsing in horlogekast)

Brochure downloaden

Rosékleurige wijzerplaat

Deze wijzerplaat heeft diamanten in 18 kt gouden zettingen en baguette-geslepen diamanten op 6 en 9 uur. Het sunray-motief zorgt voor subtiele lichtreflecties op veel wijzerplaten in de Oyster Perpetual-collectie. Het wordt verkregen door middel van meesterlijke borstel­technieken, waarbij groeven worden gekerfd die vanaf het midden van de wijzerplaat naar buiten toe lopen. Het licht weerkaatst gelijkmatig langs de groeven, waardoor een karakteristieke, subtiele lichtval ontstaat die verandert met de beweging van de pols. Nadat het sunray-motief is aangebracht, wordt de wijzerplaat gekleurd door middel van PVD (Physical Vapour Deposition) of galvanisatie. De wijzerplaat wordt afgewerkt met een dun laagje lak.

Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time

Gekartelde bezel

De gekartelde bezel van Rolex is een teken van onderscheid. Oorspronkelijk hadden de kartels van de Oyster-bezel een functie: ze dienden om de bezel aan de kast vast te schroeven en zo de waterdichtheid van het horloge te waarborgen. Daarom waren de kartels identiek aan die op de achterkant van het horloge, die eveneens op de kast werd vastgeschroefd voor de waterdichtheid. Hiervoor werd speciaal Rolex-gereedschap gebruikt. Na verloop van tijd kregen de kartels echter een meer esthetische functie en werden ze een kenmerk van een echte Rolex. Tegenwoordig is de gekartelde bezel een teken van onderscheid. Op deze Day-Date 36 is hij van goud.

Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time

18 kt Everose-goud

Om de schoonheid van de roségouden horloges te behouden, heeft Rolex een exclusieve en gepatenteerde 18 kt roségouden legering ontwikkeld die in de eigen gieterij wordt gegoten: Everose-goud. 18 kt Everose, dat in 2005 werd geïntroduceerd, wordt gebruikt voor alle Rolex Oyster-modellen van roségoud.

Rolex Day-Date 36 in 18 kt Everose-goud M128235-0009 at Hall of Time
Officiële Rolex-retailer in Brussels - Hall of Time

Modelbeschikbaarheid

Alle Rolex-horloges worden met de grootst mogelijke zorg met de hand gemonteerd om de uitzonderlijke kwaliteit te kunnen waarborgen. Deze hoge vereisten beperken vanzelfsprekend de productiecapaciteit en soms is de vraag naar Rolex-horloges groter dan de productiecapaciteit.

 

Daarom zijn sommige modellen beperkt beschikbaar. Nieuwe Rolex-horloges worden uitsluitend verkocht door officiële Rolex-retailers. Zij worden regelmatig geleverd en beheren zelfstandig de toewijzing en verkoop aan hun klanten.

 

Hall of Time is er trots op deel uit te maken van het wereldwijde netwerk van officiële Rolex-retailers en kan u informeren over de beschikbaarheid van Rolex-horloges.

Contact

Stuur ons een bericht

Contactformulier Hall of Time - Officiële Rolex-retailer Contactformulier Hall of Time - Officiële Rolex-retailer

Stuur een bericht

Voer uw bericht in

Wij danken u voor uw interesse in Rolex-horloges. Voer uw bericht in en wij zullen u snel beantwoorden

Stuur een bericht

Voer uw contactinformatie in

* Verplichte informatie

Stuur een bericht

Bedankt

Uw bericht is succesvol verzonden aan het Rolex-team bij Hall of Time

Een van onze Rolex-verkoopadviseurs zal uw bericht in behandeling nemen en u zo spoedig mogelijk antwoorden.

Contactformulier Hall of Time - Officiële Rolex-retailer Contactformulier Hall of Time - Officiële Rolex-retailer
Rolex-horloges - Hall of Time Rolex-horloges - Hall of Time
Rolex Day-Date
Perfecte prestaties
Meer weten

Ontdek meer