
Rolex Air-King 40 mm, Oystersteel RMC: M126900-0001
7 800 €





Rolex-garantie
Het groene zegel
Rolex-presentatiedoos
-
Referentie
126900
-
Model geval
Oyster, 40 mm, Oystersteel
-
Horloge bezel
Glad
-
Waterdichting
Waterdicht tot 100 meter
-
Beweging
Perpetual, mechanisch, automatische opwinding
-
Kaliber
3230, Manufactuur Rolex
-
Gangreserve
Ongeveer 70 uur
-
Band
Oyster, massieve driedelige schakels
-
Wijzerplaat
Zwart
-
Certificering
Superlative Chronometer (COSC- + Rolex-certificering na plaatsing in horlogekast)
Zwarte wijzerplaat
De Air-King heeft een kenmerkende zwarte wijzerplaat met grote cijfers op 3, 6 en 9 uur en een prominente minutenschaal om de navigatietijd af te lezen. De naam Air-King staat op de wijzerplaat en heeft hetzelfde, speciaal voor het model ontworpen lettertype als de versie uit de jaren 50.

Oystersteel
Rolex gebruikt Oystersteel voor zijn stalen horlogekasten. Oystersteel is speciaal ontwikkeld door het merk en behoort tot de 904L-staalsoort. Deze legeringen worden meestal gebruikt in de hightech-, ruimtevaart- en chemische industrie, waar maximale corrosiebestendigheid van essentieel belang is. Oystersteel is uiterst bestendig, biedt een uitzonderlijke afwerking wanneer het gepolijst is en blijft mooi, zelfs onder de meest extreme omstandigheden.

De Oyster-band
De Oyster-band is een perfecte balans van vorm, functie, esthetiek en techniek, ontworpen om zowel robuust als comfortabel te zijn. Hij is uitgerust met een Oysterlock-vouwsluiting, die onbedoeld openen voorkomt, en met het Easylink-verlengsysteem voor extra comfort, dat ook exclusief is voor Rolex. Met dit ingenieuze systeem kan de drager de horlogeband verlengen met ongeveer 5 mm voor extra comfort onder alle omstandigheden.


Modelbeschikbaarheid
Alle Rolex-horloges worden met de grootst mogelijke zorg met de hand gemonteerd om de uitzonderlijke kwaliteit te kunnen waarborgen. Deze hoge vereisten beperken vanzelfsprekend de productiecapaciteit en soms is de vraag naar Rolex-horloges groter dan de productiecapaciteit.
Daarom zijn sommige modellen beperkt beschikbaar. Nieuwe Rolex-horloges worden uitsluitend verkocht door officiële Rolex-retailers. Zij worden regelmatig geleverd en beheren zelfstandig de toewijzing en verkoop aan hun klanten.
Hall of Time is er trots op deel uit te maken van het wereldwijde netwerk van officiële Rolex-retailers en kan u informeren over de beschikbaarheid van Rolex-horloges.
Contact
Stuur ons een bericht


Stuur een bericht
Voer uw bericht in
Wij danken u voor uw interesse in Rolex-horloges. Voer uw bericht in en wij zullen u snel beantwoorden
Stuur een bericht
Voer uw contactinformatie in
Stuur een bericht
Bedankt
Uw bericht is succesvol verzonden aan het Rolex-team bij Hall of Time
Een van onze Rolex-verkoopadviseurs zal uw bericht in behandeling nemen en u zo spoedig mogelijk antwoorden.

